8. ročník projekut Mládež kraji - kraj Jihočeský ohlédnutí

Na projekty Mládež kraji - kraj Jihočeský rozdělil RADAMBUK v roce 2022 částku 100 000 Kč z dotace MŠMT a 20 000 Kč z dotace Jihočeského kraje.

Celkem do 8 projektů Mládež kraji – Jihočeský kraj bylo v roce 2022 zapojeno 469 účastníků projektů (děti, mládež a dospělí), projekt organizovalo 49 mládežnických dobrovolníků, organizátorů akcí. Na projekty rozdělil RADAMBUK částku 100 000 Kč z dotace MŠMT a 20 000 Kč z dotace Jihočeského kraje.

RADAMBUK - Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. děkuje za podporu MŠMT, Jihočeskému kraji, sponzorům, všem dobrovolníkům a organizátorům, kteří se podíleli na přípravách akcí a projektů Mládež kraji – Jihočeský kraj, které si velmi vážíme.

Číslo projektu Název projektu Myšlenka projektu
1 Velikonoční workshop s jarmarkem Workshop s velikonoční a jarní tématikou, uspořádání jarmarku na podporu NNO.
2 Charitativní jarmark Tvořivé workshopy, charitativní vánoční jarmark na podporu NNO.
3 Workshop pravidla létání s dronem Workshop po mládež - pravidla létání s dronem, legislativa, registrace pilotů dronů…
4 Cesta na Klondike Zážitková akce pro děti, seznámení s historií Zlaté horečky na Klondike.
5 Síla vody Akce pro děti a mládež (Divoká voda, Rafty, Vodní hry) - sjezd divoké vody na raftech, nevšední zážitky na lodích.
6 Šumava na koloběžkách Poznávání šumavské přírody na koloběžkách, víkendová akce pro děti a mládež.
7 Objevujeme nepoznané světy Zábavné dny (Světem koní a Bylinky ve světě koní) pro děti na téma přírody a sportu.
8 Staň se na den informatikem Online workshop a soutěž pro žáky a studenty středních škol Jihočeského kraje z oblasti aplikované informatiky.